M&M
sedací vaky
Výroba a prodej Českých sedacích vaků
x


M&M sedací vaky E-SHOP

Nadpis O nás


Sedací vak

Sedací vak Hruška

Náhradní náplň

Dětské sadací vaky

Taburet

Metráž kočárkovina

Metráž l

Metráž viskoza

Metráž polyester

Metráž režná bavlna
Zajímavé odkazy

JÁ TY MY Žij svůj sen 

obrazek


Výroba a prodej sedacích vaků


Jsme 100% česká firma , která se zabývá výrobou sedacích vaků na zakázku .

Zákazníci už mají dost výrobků , které jsou sice levné , ale nic nevydrží . Je to tím , že jsou ošizené na velikosti , nedrží tvar , látka je nekvalitní , jsou prošitý jen slabými švy apod.

Můžeme vám nabídnout mnohem větší výběr sedacích vaků , závěsných sedacích vaků , sedacích pytlů , sedacích hrušek a různých doplňků .

Je velice oblíbené měnit interiér a obohatit ho i různými doplňky ve sjednoceném barevném tonu . Můžete si sami navrhnout barvu i velikost sedacího vaku i hrušky a my Vám jej dle Vašeho přání vyrobíme . Pro dětský pokoj jsme vytvořili sedací vaky s vnitřním obalem , který je právě vhodný do každého interiéru . Sedací vaky . které u nás zakoupíte jsou jedinečné , protože každý je originál šitý na zakázku . vaky jsou plněné EPS kuličkami s atestem té nejvyšší kvality . Všechny sedací vaky jsou šité dvojitým nebo trojitým švem , jež zabraňuje roztržení sedacích vaku ve švu a následný únik kuliček .

Můžete si vybrat z široké nabídky sedacích vaků , sedacích pytlů , sedacích hrušek , dětských sedacích vaků , sedací vak s vnitřním obalem , podnožníků , taburetů a dětských hrušek .

Doplňte si interiér zajímavým a zároveň i praktickým barevným prvkem v podobě kvalitního sedacího vaku . Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného materiálu i barevného provedení tak , abyste i Vy byli 100% spokojeni .
 
=Sedací vaky posíláme pouze po České republice na Slovensko vaky nedodáváme =.
 


Nadpis Naše tipy


Sedací vaky
74 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
1 100 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
900 Kč
Sedací vaky
Náhradní náplň
250 Kč
Sedací vaky
Sedací vak
3 200 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
1 290 Kč
Sedací vaky
Metráž l
50 Kč
Sedací vaky
Taburet
640 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
900 Kč