M&M
sedací vaky
Výroba a prodej Českých sedacích vaků
x

Nadpis Reklamační řád


Sedací vak

Sedací vak
hruška

Sedací vaky pro
děti

Metráž látky

Taburet
Zajímavé odkazy

JÁ TY MY Žij svůj sen 

Vrácení, výměna a reklamace

Potřebujete nám zboží vrátit ve 14 denní lhůtě nebo reklamovat zboží? Postupujte prosím podle následujících instrukcí. Vše vyřídíme co nejdříve.

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Výměnu či vrácení zboží (např. při koupi špatné velikosti), můžete vyřídit zaslanim informaci na naší e-mailovou adresu: info@nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz

Zboží neposílejte na adresu sídla společnosti, pouze na uvedenou adresu.

M&M sedací vaky s.r.o.

Sušilova 7a/2199

Zábřeh 789 01

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem dopravné.

Poškození vzniklé přepravou zásilky

Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat stav zásilky a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Pokud i přesto kupující zjistí až po převzetí, že je zásilka poškozena, je povinen do 24 hodin informovat prodejce na emailu info@nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz (uvádějte: jméno, č. objednávky a popis poškození).Každy sedací vak který je poškozen si musí vyreklamovat na České poště pokud jej převzal poškozen .

Reklamace v záruční době

Kupující je povinen podat prodejci oznámení o vadách (reklamaci) neprodleně poté, co vady zjistil. Podmínkou pro převzetí do reklamace je, aby byla uplatněna v záruční době, která činí 24 měsíců. Prodávající nenese odpovědnost za škody vzniklé neodborným používáním výrobku, ani za škody způsobené vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na takové vady se záruka nevztahuje.

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení věci způsobené používáním. Kratší životnost výrobku nelze považovat za vadu a není tedy důvodem k reklamaci.

Prodejce se zavazuje opravit nebo vyměnit vadné zboží nejpozději do 30 ti kalendářních dnů od obdržení reklamovaného zboží.

Postup při reklamaci

Kupující osobně či přepravní službou dopraví na své vlastní náklady zboží spolu s kopií faktury kde napíše číslo účtu , kam peníze převedeme nebo o jakou výměnu žádá .

Na níže uvedenou adresu:

M&M sedací vaky s.r.o.
Sušilova 7a /2199
Zábřeh 789 01
Při zasílání zboží pečlivě zabalte. Za případné poškození během přepravy nenese prodávající odpovědnost.


Nejlevnější sedací vaky
1 590 Kč

Nejlevnější sedací vaky
990 Kč