M&M
sedací vaky
Výroba a prodej Českých sedacích vaků
x


M&M sedací vaky E-SHOP

Nadpis Obchodní podmínky


Sedací vak

Sedací vak Hruška

Náhradní náplň

Dětské sadací vaky

Taburet

Metráž kočárkovina

Metráž l

Metráž II. jak.

Metráž záclona

Metráž

Metráž prostřihy

Metráž režná bavlna
Zajímavé odkazy

JÁ TY MY Žij svůj sen 

Fakturační adresa:
M&M sedací vaky s.r.o.
8.května 913/20, Šumperk 789 01
IČ: 01844881
DIČ: CZ01844881


Dodací adresa:
Sušilova 7a/2199
Zábřeh 789 01
Mobil: 602 108 398


1) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY


Zákazník si objednává zboží přes objednávkový systém eshopu www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz . Po provedení objednávky zákazník automaticky obdrží potvrzovací email, který je známkou toho, že objednávka proběhla v pořádku.


2) DODÁNÍ ZBOŽÍ


Zboží je dodáváno smluvním dopravcem na zvolenou adresu dodání. Po předání zboží dopravcem je nutné pečlivě zkontrolovat balík, konkrétně jestli je obal čistý, neporušený a nejsou na něm patrné známky poškození.
Pokud se zdá být balík v nepořádku, je zákazníkovi doporučeno balík nepřebírat a provést zápis u přepravce.

 

3) PLATEBNÍ PODMÍNKY


Na dobírku
V případě platby na dobírku probíhá platba v hotovosti, přímo u zákazníka. Dopravné a balné je účtováno v hodnotě 140 Kč a balné 20 Kč .
 

Platby bankovním převodem
Při volbě způsobu platby bankovním převodem bude zákazníkovi na základě jeho objednávky vystavena  faktura . V okamžiku připsání úplné částky na bankovní účet společnosti je zboží spolu s ostrou fakturou posláno obratem zákazníkovi.Číslo účtu 3216969359/0800
Termín odeslání zboží je tedy odvislý od termínu připsání částky na účet společnosti.
Platba v hotovosti osobně na prodejně
Zboží lze vyzvednout osobně na prodejně v Zábřeze 


M&M sedací vaky s.r.o.
Sušilova 7a /2199
Zábřeh
789 01


Otevírací doba: Po – Pá  9 : 12  - 13 : 16
Tel: 602 108 398


4) REKLAMACE


V případě, že jste převzali zboží, které se při převzetí zdálo být v pořádku, ale po vybalení se ukázalo, že je poškozené, je nutné situaci ihned řešit. V prvním kroku doporučujeme poškozené zboží bezodkladně vyfotiti.
Poškozené zboží doručené Českou poštou – oznamte informaci o poškození zboží dopravcem v den doručení na nejbližší pobočce České pošty a kontaktujte nás na tel: 602 108 398.


5) STORNO OBJEDNÁVKY, ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY


Zákazník internetového obchodu má v souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží
Odstoupit od smlouvy ve stanovené lhůtě 14 dnů lze v případě dodržení níže stanovených podmínek:
•    zboží nesmí vykazovat známky použití
•    musí být nepoškozené
•    musí být kompletní (včetně příslušenství.)
•    zboží musí být doručeno na adresu  provozovatele.


M&M sedací vaky s.r.o.
Sušilova 7a / 2199
Zábřeh 789 01

  • Zboží nesmí být zasláno na dobírku.

Současně se zbožím je nutno zaslat písemné odstoupení od smlouvy, na adresu M&M sedací vaky s.r.o. Sušilova 7a /2199 , Zábřeh 789 01 (možno zaslat e-mailem).


Odstoupení od smlouvy musí obsahovat identifikační údaje zákazníka včetně aktuální adresy, o jaký druh zboží se jedná, číslo objednávky, číslo faktury, datum převzetí zboží, způsob vrácení  peněz - nejčastěji na bankovní účet (nutno uvést číslo účtu), datum a podpis.


V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude odstoupení od smlouvy akceptováno a zboží bude obratem vráceno zpět na náklady odesilatele.

Náklady spojené s vrácením sedacího vaku hradí kupující .

 

6) NÁKUPNÍ ŘÁD


Práva a povinnosti prodávajícího


1. Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží na uvedenou adresu nejpozději do 14-ti dnů od přijetí objednávky, není-li  v popisu zboží uvedena delší lhůta expedice.


2. Jestliže kupující opakovaně neplní svůj závazek převzít a zaplatit závazně objednané zboží, má prodávající právo vyřízení dalších objednávek tohoto kupujícího pozastavit, případně odmítnout.


Práva a povinnosti kupujícího


1. Kupující se povinnen uvést správnou poštovní adresu, na kterou bude zboží dodáno.


2. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a doručené zboží, zaplatit celkovou částku za objednané zboží spolu s případnými poplatky (poštovné, balné) uvedené v závazné objednávce.


3. Kupující má právo objednávku stornovat na stránkách www-nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz ( napište nám ) do jedné hodiny od jejího odeslání.


4. Kupující má právo dle zákona č. 367/2000 odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14-ti dnů od okamžiku převzetí zboží. Kupující má v tomto případě nárok na vrácení částky za zakoupené zboží při splnění daných podmínek


5. Pokud si kupující zvolí platbu předem na účet prodávajícícho, zavazuje se uhradit celkovou částku do do 14 dní od realizace objednávky. Pokud prodávající v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodávajícím stornována.

 


7) OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ


Osobní údaje zákazníka nejsou v žádném případě poskytnuty třetí straně, pokud to nesouvisí s účelem, ke kterým byly poskytnuty obchodu www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz (např. sdělení dodací adresy přepravci).


Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl kupující, bude používat pouze k účelům, které souvisejí se službami obchodu www.nejlevnejsi-sedaci-vaky.cz.


Na písemnou žádost kupujícího je prodávající povinen údaje o kupujícím vymazat z databáze zákazníků.


Uplatněním objednávky vyjadřujete souhlas k tomu, aby Vámi uvedené údaje byly zpracovány v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů .

 


7) ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ


Spory, které vznikají ze smluv, kde na jedné straně stojí podnikatel a na druhé straně sprotřebitel, je možné řešit mimosoudně. Jedná se o způsob řešení sporů mimo obecné soudy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, Krapkova1159/3 , Nová Ulice , Olomouc 77900 , tel: 585 223 317 , http://www.coi.cz/cz/spotrebitel/prava-spotrebitelu/mimosoudni-reseni-spotrebitelskych-sporu-adr/.

 Nadpis Naše tipy


Sedací vaky
Sedací vak Hruška
2 080 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
2 150 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
1 050 Kč
Sedací vaky
Sedací vak Hruška
1 690 Kč
Sedací vaky
Taburet
640 Kč
Sedací vaky
Sedací vak Hruška
1 680 Kč
Sedací vaky
Sedací vak
1 550 Kč
Sedací vaky
74 Kč
Sedací vaky
Sedací vak Hruška
2 390 Kč
Sedací vaky
Dětské sadací vaky
1 100 Kč